Батьки з візком застрягли у ліфті на реконструйованій станції міської електрички

Фото: Олег Рівтін Об этом сообщает business-gazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.Кияни Олег Рівтін і Катерина Чернорай застрягли з дитячим візком у ліфті на станції міської електрички «Вишгородська», яку відкрили 19 червня після першого етапу реконструкції.

Рівтін написав у Facebook, що турнікети не дозволяють пройти з візком, оскільки планки не опускаються.

«Щоби пройти з візком, вам доведеться виконати кілька трюків. Потрібно або скласти візок, переносити його в руках над турнікетом або спробувати проїхати під ним, спершу опускаючи одну частину, потім другу. Припускаю, що “промінь” турнікету опускається, але як це зробити, не знає жоден співробітник станції», – написав він.

Ліфт за замовчуванням вимкнено. Щоб його увімкнути, потрібно розшукати охоронця.

«Так, а шо? П’яні тут їздять, то ми його відключаєм. Начальнік вообще сказав, що повісить скоро кому можна їздить, кому ні», – сказав охоронець.

Кияни з чотиримісячною дитиною у візку зайшли до ліфта після того, як його увімкнули на їхнє прохання. Але ліфт зупинився.

«Ми зайшли, піднялися нагору, зробили кілька фото, зайшли назад, щоби спускатися, і застрягли – світло погасло, кнопки стали неактивні. Натиснули кнопку зі дзвіночком, і з динаміка пролунало: “Абонент не може прийняти ваш дзвінок”», – розповів Рівтін.

Як виявилося, охоронець знову вимкнув ліфт. Увімкнув після того, як люди почали стукати у двері.

«Так я подивився, що ви піднялись, ну я і виключив, чого йому робить?» – пояснив охоронець.

Раніше Рівтін розкритикував реконструкцію станції «Вишгородська». Зокрема, опублікував фото, яке демонструє пластиковий біотуалет, схований у кабінці стаціонарної вбиральні.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/09/batky-z-vizkom-zastryagly-u-lifti-na-rekonstrujovanij-stantsiyi-miskoyi-elektrychky/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя